O nás

Vaše spokojenost, naše potěšení

NÁŠ TÝM

Rádi Vám pomůžeme s volbou správného produktu k Vaší maximální spokojenosti. Ať už vybíráte saunu, potřebujete poradit se stavební přípravou či příslušenstvím, jsme tu pro Vás.

edgtf-team-image
Ing. Petr Svoboda
obchodní ředitel

svoboda@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Ing. Michael Bäumel
vedoucí pohočky Praha

baumel@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Vít Berger
vedoucí pobočky Brno

berger@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Ladislav Šefl
vedoucí technického odd.

+420 777 90 40 90 sefl@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Jitka Valůšková
asistentka prodeje

+420 222 562 009 valuskova@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Václav Krejčí
senior technik

+420 773 00 55 44 krejci@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Aleš Buňka
senior technik

+420 776 556 994 bunka@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Pavel Müller
technik

servis@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Michal Král
technik

servis@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Libor Balík
technik

servis@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Marcela Sosnová
Financial accountant

ucetni@wellnesstrade.cz

edgtf-team-image
Filip Becher
Web administrátor

becher@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Lenka Topinková
Art Director

topinkova@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Ramona Neemtallah
International sales representative

neemtallah@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Tomáš Kafka
truhlář

kafka@saunahouse.cz

edgtf-team-image
Milan Anders
truhlář

anders@saunahouse.cz

NECHTE SI OD NÁS PORADIT

Abyste si byly jisti svou správnou volbou, nabízíme možnost odborného poradenství při pořízení sauny podle Vašich představ.

KONTAKTUJTE NÁS