Servis

na servis jsme odborníci

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Mějte oporu v kvalitním servisu i pro-zákaznickém přístupu. Rádi Vám budeme nápomocni před i po realizaci sauny a to jak po stránce technické, tak poradenské.

GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY – EUROPEAN IQUE WARRANTY – EXKLUZIVNÍ NABÍDKA ZÁRUK

5 let záruka na konstrukci vířivé vany (antivibrační funkce konstrukce)

5 let záruka na opláštění /termokryt /ovládací prvky /trysky

7 let záruka na značkovou elektroniku a technologie Balboa Water Group® / IQue Sweden®

10 let záruka na americký akryl Aristech Acrylic® zprocesovaný patentovanou technologie Surface-In Press

Pozáruční servis

 

I po ukončení garantované záruky jsme Vám kdykoli k dispozici. Zaručujeme kvalitní pozáruční servis kdekoli po České republice jak pro naše stávající zákazníky, tak pro majitele vířivé vany jiného dodavatele v co nejkratším možném termínu. Díky servisnímu středisku v Praze i Brně jsme Vám kdykoli po ruce za příjemnou cenu. Mezi jednu z nesporných výhod energeticky úsporné trojité termální izolace vířivek IQue patří možnost velmi rychlé výměny veškerých komponentu ve vířivé vaně (Nedochází zde například k pracnému odstraňování levné a méně efektivní izolační pěny, kterou zcela běžně využívají jiní dodavatelé vířivých van).

Poskytnutí jakékoliv rady či pomoci po telefonu je samozřejmostí.

Doplňkové služby, servis, odborné zazimování vířivky

Pro hygienické, efektivní a dlouholeté fungování vířivky je žádoucí zajistit její stoprocentní čistotu a bezchybný provoz prostřednictvím bezchybně provedeného servisu, údržby či zazimování.

Díky letitým zkušenostem a sehranému týmu techniků nabízíme kvalitní servis kdekoli po České republice také pro majitele vířivých van jiných dodavatelů.

Bezchybně provedenou údržbou či opravou se vyhnete mnohdy fatálním následkům vzniklým při neodborném provedení servisu či zazimovaní.

Potřebujete servis?


    Kontaktní údaje


    Popis závady


    *při zmáčknutí ctrl můžete zvolit více možností