Sauny na míru

Propracovanost v každém detailu

DETAILY, NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ

Výroba saun na míru je pro nás radostí z vytváření krásného díla. Každý zákazník má jiné požadavky a představy, jak by měla sauna vypadat. My jsme zde od toho, abychom Vás vyslechli a Vaše vize přetvořili do realné podoby.

Finské sauny

Finská sauna poskytuje tradiční způsob saunování a je vhodná jak na relaxaci, tak posilování imunitního systému. Díky vysokým teplotám je důležité dbát na kvalitu zvolených materiálů, elektroniky a detaily zpracování.

Zjistit více Reference

Infrasauny

Moderní infrasauny vyrábíme za pomocí německých a rakouských technologií. Infra sauny vybavujeme nadstandardně kvalitními zářičemi Philips Vitae. Jedná se infrazářiče, které produkují celé spektrum záření ABC. Infra sauna je vohdná především na zlepšení kvality pohybového aparátu.

Zjistit více Reference

Kombinované sauny

Kombinovaná sauna přináší maximální variabilitu saunování. Kombinovaná sauna disponuje jak finským topidlem, tak infra-zářiči. Můžete si tak zvolit typ saunování, na který máte zrovna chuť.

Zjistit více Reference

Bio sauny

BIO sauna, neboli vlhká sauna. Jedná se o klasickou finskou saunu vybavenou finským topidlem s automatickým výparníkem. Na ovládání si tak můžete nastavit jak suchý, tak vlhký vzduch, který výparník automaticky generuje.

Zjistit více Reference

Venkovní sauny

Venkovní sauna potřebuje velkou pozornost. Každý konstrukční i designový detail je důležitý, aby sauna fungovala v zimním období správně a vydržela desetiletí. Venkovní saunu lze vybavit jakýmkoli zdrojem vytápění, včetně topidla na dřevo.

Zjistit více Reference

Parní sauny

Parní sauna je místnost s vysokým obsahem vlhkosti. Je vhodná především na léčbu respiračních problémů. Díky náročnému, vlhkému prostředí je dbát na maximální preciznost při konstrukci parní sauny.

Zjistit více Reference

Jak vytvořit poptávku sauny na míru?

Ať už máte či nemáte konkrétní představu, jak by měla sauna vypadat, z jakého by měla být materiálu či, kde by měla být umístěna.

Ideální způsob je kontaktovat nás telefonicky na čísle +420 776 55 66 33, emailem – info@saunahouse.cz nebo osobně v našem Showroomu.

Naši pracovníci s Vámi proberou veškeré možnosti a budou se Vám věnovat s velkou intenzitou, tak aby zrealizovali Vaše požadavky.