Parní sauny

blahodárná a teplá lázeň

Parní sauny
Blahodárná, teplá lázeň v podobě mlhy o teplotě mezi 40-50° C a relativní vlhkostí vzduchu od 80-100%. Parní sauna si své příznivce získává zejména mezi osobami, které nepříliš dobře snášejí vysoké teploty, které jsou typické pro tradiční finskou saunu. Je ideální variantou pro osoby s respiračními problémy, artritidou, nebo při revmatických potížích. Napomáhá k celkové regeneraci namoženého svalstva a kloubů. Má velmi příznivý vliv na pleť a pokožku. Teplá pára je velmi účinnou zbraní v boji s akné či s celulitidou, otevírá a čistí póry.

DĚLENÍ SAUN

  • Parní sauna na míru
  • Modulová parní sauna – komponentní moduly lavic, sprch, lehátek – možnost vyhřívání

PARNÍ SAUNA MÍRU

Pomůžeme Vám vytvořit dokonalé místo pro maximální relaxaci. Vyrábíme parní sauny na míru pro domácí i veřejný provoz. Parní místnost je možné vytvořit zcela dle individuálních požadavků v různých velikostech a provedení. Volit můžete z variant obložení jako je akrylát, keramika či přírodní kámen, různé druhy prosklení a mnoho dalšího. Díky velkému výběru generátorů páry, možnosti osvětlení, hudby a dalšího příslušenství bude Vaše budoucí parní sauna ideální místo pro odpočinek od starostí všedních dnů.

MODULOVÁ PARNÍ SAUNA

Díky široké nabídce rozmanitých modulů a dílů vytvoříme parní saunu pro každého zákazníka.
Modulové prvky do parní sauny jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu XPS, který téměř nesaje vodu, a je tak pro použití ve vlhké sauně naprosto ideální. Konstrukce je velmi lehká, ale zároveň bytelná a odolná se skvělými termo-izolačními vlastnostmi. Modulový systém obsahuje stěnové, stropní a sedací moduly v různých profilech, ihned připravené k instalaci.

Poptávkový formulář