Domo Alaska Mini

Finská sauna Alaska Mini je idální volbou v případě menšího realizačního prostoru. Sauna je vyrobena ze kvalitního smrkového masivu. Interiér sauny je vyroben ze dřeva lipového, které působí díky jemné struktuře a světlému odstínu velmi elegantně a příjemně. Prosklená skleněná výplň z odolného kaleného skla dodává sauně Alaska Mini vzdušnost. Součástí skleněných dveří je madlo pro pohodlné otevírání.

Interiér Prestige

Elegantní a nadčasový design díky provedení a jemné, stejnoměrné struktuře lipového dřeva. Lípa je velmi ceněna pro své idální vlastnosti, jakými jsou velmi slabá tendence ke tvarovým deformacím a odolnosti proti popraskání. Součástí sauny Alaska Mini je bezpečnostní dřevěná ohrádka kolem kamen, která zabrání případnému popálení.

Lavice

Dvě prostorné lavice v hloubce 62cm vč. zádových opěrek zajistí maximální pohodlí a komfort při odpočinku v sauně. Součástí je dřevěná podpěrky hlavy, ventilace a rohového osvětlení s dřevěným krytem v příjemné intenzitě.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny2040 mm
Počet osob1-2 osoby
Materiál interiérLipové dřevo
Materiál kabinySmrk masiv
OdvětráváníPosuvné
Tloušťka saunové stěny40 mm
Tloušťka skleněné stěny8 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelSoučástí kamen
Přírodní stěnaSkleněná
KamnaSentiotec 3,6kW
Ohrádka pro kamnaDřevená bezpečnostní
Rohové světloDřevené stínění
OpěrkaDřevená opěrka zad
Rohové světloDřevené stínění

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Nadstandardní výbava

  • Hudba Bluetooth +
   14 900 Kč
  • LED osvětlení Opěrky
   2 850 Kč
  • LED podsvícení Lavice
   2 850 Kč
  • LED osvětlení Stropu
   13 000 Kč

 • $ 100 /mo
 • - Kč bez DPH
 • Mám zájem
Stavební příprava k sauně Domo Alaska Mini


Cena již od 88 990 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář