Domo Lava

Domo Lava je představitelem prostorné finské sauny pro venkovní využití. Vnější část sauny je vyrobena z impregnovaného smrkového dřeva. Vzhled sauny dotváří klasický typ střechy, celodřevěná masivní podlaha a prostorné okno se skleněnou výplní. Celoprosklené dveře vedoucí do předsíně, sauně dodají vzdušnost.Vchodové dveře jsou taktéž zhotoveny ze smrkového masivu v kombinaci se skleněnou výplní v horní části dveří.

Interiér Prestige

Interiér Prestige snoubí jednoduché detaily s propracovanými prvky z kvalitního lipového dřeva. Sauna disponuje ochrannou dřevěnou ohrádkou topidla,ventilací, rohovým osvětlením a masivní dřevěnou podlahou. Předsíň sauny je velmi praktická nejen pro odkládání doplňků potřebných k saunování či údržbě, ale také při saunování jako ochrana v případě nepříznivého počasí.

Lavice

Komfort při saunování zajistí tři lavice o hloubce 62cm s opěrkami zad v optimálním rozložení tak, aby bylo uživatelům poskytnuto maximální pohodlí. Součástí sauny jsou dvě opěrky hlavy pro zpříjemnění saunování.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny2700 mm
Počet osob3-4 osoby
Materiál interiérLipové dřevo
Materiál kabinySmrk masiv
OdvětráváníPosuvné
Tloušťka saunové stěny70 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelSoučástí kamen
Přírodní stěnaSkleněná
KamnaSentiotec 6kW
Ohrádka pro kamnaDřevená bezpečnostní
Rohové světloDřevené stínění
OpěrkaDřevená opěrka zad
Rohové světloDřevené stínění

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Nadstandardní výbava

  • Hudba Bluetooth +
   14 900 Kč
  • LED osvětlení Opěrky
   4 850 Kč
  • LED podsvícení Lavice
   2 850 Kč
  • LED osvětlení Stropu
   18 000 Kč

 • $ 100 /mo
 • - Kč bez DPH
 • Mám zájem
Stavební příprava k sauně Domo Lava


Cena již od 139 990 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář