Domo MiniMy

Vysoká kvalita, pohodlí a nadčasový design. To je infrasauna Domo MiniMy vyrobená ze smrku a lípy. Pocit otevřenosti a vzdušnosti sauně dodává celoprosklená čelní plocha a dveře s možností pravého či levého otevírání pomocí dřevěného madla.

Interiér MiniMy

Nadstandardní provedení interiéru sauny řadí Domo MiniMy mezi vysoce exkluzivní modely. Otropedické opěrky zad v kombinaci s léčivými účinky IR záření uvolní svaly a zregenerují celý zádový aparát. Anatomicky tvarovaná opěrka hlavy slouží k dokonalému uvolnění krční páteře. Vestavěné odpařovací nádobky nabízejí možnost využití uvolňující aromaterapie prostřednictvím vonných esencí či olejů.

Technologie

Sofistikované technologie ve vysoké kvalitě jsou zárukou spokojenosti. Sauna je vybavena dvěma IR zádovými a dvěma předními zářiči s plným spektrem záření. Dále jsou součástí sauny dva IR pláty pro oblast lýtek s výkonem 100W pro prohřátí s maximálním efektem. Všechny radiátory jsou regulovány pomocí jednotky v designu Wave, kterým lze ovládat každý topný okruh radiátorů nezávisle. Jednotka nabízí standardní funkce jakými jsou regulace intenzity IR záření, hudba, osvětlení a ventilace.

Varianty MiniMy BT a MiniMy sound & light

Pro náročného zákazníka jsou určeny dvě další varianty infrasauny DOMO MiniMy BT a MiniMy sound & light. Verze 164 BT je navíc obohacena o technologii Bluetooth s možnosti dálkového připojení chytrého zařízení k ovládací jednotce Wave. Součástí druhé verze sauny MiniMy je přídavná jednotka Wave sound & light s USB dokovací stanicí a USB flash diskem pro pro regulaci barevného světla a zvuku.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny 2020 mm
Počet osob 1 osoba
Materiál interiér Lipové dřevo
Materiál kabiny Smrk masiv
Odvětrávání Posuvné
Tloušťka saunové stěny 40 mm
Tloušťka skleněné stěny 8 mm
Tloušťka skleněných dveří 8 mm
Ovládací panel Součástí sauny
Výhřevné pláty 1 infračervený plát 100W
Zadní zářiče 1 ECO zářič 350W
Přední zářiče 1 ECO zářič 500W
Ohrádka pro zářiče Dřevená bezpečnostní
Střešní světlo Stmívatelné bílé
Opěrka Dřevená opěrka zad

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Stavební příprava k sauně Domo MiniMy

    Cena již od 119 900 Kč bez DPH
    * konečná cena závisí na zvoleném provedení

    Poptávkový formulář