Espoo Cavalir

Espoo Cavalir je sauna z Africké vrby Abachi vhodná do menších prostor. Díky prosklené čelní a boční stěně je sauna velmi vzdušná. Masivní čelní rám působí velmi luxusně.

Cavalir je z masivních palubek africké vrby abachi. Přední rám je z masivního Abachi. Pro větší prostor na nohy má Home široké lavice 50 cm. Kamenná stěna je ve stylu Crystal.

African Ayous (Africká vrba)

Africký Ayous pochází z Gabonské republiky, která se nachází na území rovníkové Afriky. Díky přírodním podmínkám má toto dřevo jedinečné vlastnosti, které z něj dělají velmi dobrým materiálem na stavbu interiérových saun. Dřevo má nažloutlou barvu a na rozdíl například od smrku neobsahuje žádné suky nebo letokruhy. Ayous je relativně lehké, ale pevné dřevo, které je po zpracování velmi hladké a příjemné. Dřevo má velmi nízkou vodivost tepla, proto na něm lze sedět i delší dobu bez většího pocitu pálení.

Centrální panel Espoo Jog

Sauny Espoo disponují systémem Jog, který lze ovládat za pomocí Jogového tlačítka. Systémem ovládáte výši teploty v sauně, hvězdné nebe, osvětlení pod lavicemi a za opěrkou a take bluetooth audio systém. Těmito funkcemi a systémem Espoo Jog jsou vybaveny všechny sauny Espoo.

Harmonie světel

Sauny Espoo disponují důmyslným Light systémem v podobě hvězdného nebe, osvícením pod lavicemi a rohového světla. Za pomoci kontrolního panelu nebo dálkového ovládání můžete regulovat intenzitu a barvu osvětlení odděleně. Hvězdné nebe napomáhá navodit uvolňující atmosféru a příjemné relaxační prostředí.

Kamenná stěna

Nedílnou součástí interiéru saun Espoo je ručně vykládaný kultivovaný kámen, dodávaných ve třech provedení. Kámen byl zvolen jako tradiční přírodní prvek, který vždy s dřevem vytváří velmi příjemné a hřejivé prostředí. Kamenné stěny jsou velmi pečlivě zbroušeny, tak aby byly bezpečné na dotek, neškrábaly a nepálily.

Výška sauny1900 mm
Počet osob1-2 osoby
MateriálAfrická vrba (African Ayous/Abachi)
ProvedeníAfrická vrba (African Ayous/Abachi)
Tloušťka skleněné stěny10 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelDotykový panel
Hvězdné nebeAno
Dálkové ovládáníAno
Audio systémAno
Přírodní stěnaCrystal
Kamnaod 3,6 Kw

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Dostupné rozměry

Stavební příprava k sauně Espoo Cavalir


Cena již od 89 900 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář