Espoo Deluxe

Rohové sauny patří mezi nejoblíbenější saunové kabiny, díky velmi rozsáhlým možnostem umístění. Deluxe je vyrobena z aromatického Červeného Cedru a patří mezi nejexclusivnější sauny od společnosti Espoo.

Espoo Deluxe disponuje trojcí zakulaceních lavic pro větší pohodlí při sezení, kdy horní lavice jsou široké 60 cm a spodní 50 cm. Díky velikosti a praktickému uspořádání lavic je sauna určena pro 3-5 lidí.

Red Cedar (Červený cedr)

Červený cedr je dřevina pocházející z chladné oblasti v Kanadě. Díky svému původu je dřevo velmi odolné, antikorozní, lehké a slouží jako dobrý izolant. Dřevo Červeného cedru se vyznačuje červeno-hnědou barvou a příjemnou aromatickou vůní, které se během let postupně uvolňuje. Díky svým vlastnostem se vždy používá na ty nejluxusnější výrobky ze dřeva. Nízká vodivost tepla dělá pak z Cedru velmi vhodnou dřevinu i na interiér saun, jelikož při doteku nepálí.

Centrální panel Espoo Jog

Sauny Espoo disponují systémem Jog, který lze ovládat za pomocí Jogového tlačítka. Systémem ovládáte výši teploty v sauně, hvězdné nebe, osvětlení pod lavicemi a za opěrkou a take bluetooth audio systém. Těmito funkcemi a systémem Espoo Jog jsou vybaveny všechny sauny Espoo.

Harmonie světel

Sauny Espoo disponují důmyslným Light systémem v podobě hvězdného nebe, osvícením pod lavicemi a rohového světla. Za pomoci kontrolního panelu nebo dálkového ovládání můžete regulovat intenzitu a barvu osvětlení odděleně. Hvězdné nebe napomáhá navodit uvolňující atmosféru a příjemné relaxační prostředí.

Kamenná stěna

Nedílnou součástí interiéru saun Espoo je ručně vykládaný kultivovaný kámen, dodávaných ve třech provedení. Kámen byl zvolen jako tradiční přírodní prvek, který vždy s dřevem vytváří velmi příjemné a hřejivé prostředí. Kamenné stěny jsou velmi pečlivě zbroušeny, tak aby byly bezpečné na dotek, neškrábaly a nepálily.

Výška sauny 2100 mm
Počet osob 2-4 osoby
Materiál Červený cedr (Red Cedar)
Provedení Červený cedr (Red Cedar)
Šířka spodních lavic 50 cm
Šířka horních lavic 60 cm
Tloušťka skleněné stěny 10 mm
Tloušťka skleněných dveří 8 mm
Ovládací panel Dotykový panel
Hvězdné nebe Ano
Dálkové ovládání Ano
Audio systém Ano
Přírodní stěna Crystal
Kamna od 6 Kw

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Dostupné rozměry

Stavební příprava k sauně Espoo Deluxe

    Cena již od 269 900 Kč bez DPH
    * konečná cena závisí na zvoleném provedení

    Poptávkový formulář