Espoo Dice

Espoo Dice je sauna z Africké vrby pro jednu až dvě osoby. Narozdíl od sauny Tiny nemá rohový tvar a tudíž ji lze umístit na více míst, tak aby stále zapadala do interiéru místnosti.

Lavice jsou široké 45 cm, aby zbyl dostatečně velký prostor na nohy. Kamenná stěna je v provedení Rome.

African Ayous (Africká vrba)

Africký Ayous pochází z Gabonské republiky, která se nachází na území rovníkové Afriky. Díky přírodním podmínkám má toto dřevo jedinečné vlastnosti, které z něj dělají velmi dobrým materiálem na stavbu interiérových saun. Dřevo má nažloutlou barvu a na rozdíl například od smrku neobsahuje žádné suky nebo letokruhy. Ayous je relativně lehké, ale pevné dřevo, které je po zpracování velmi hladké a příjemné. Dřevo má velmi nízkou vodivost tepla, proto na něm lze sedět i delší dobu bez většího pocitu pálení.

Centrální panel Espoo Jog

Sauny Espoo disponují systémem Jog, který lze ovládat za pomocí Jogového tlačítka. Systémem ovládáte výši teploty v sauně, hvězdné nebe, osvětlení pod lavicemi a za opěrkou a take bluetooth audio systém. Těmito funkcemi a systémem Espoo Jog jsou vybaveny všechny sauny Espoo.

Harmonie světel

Sauny Espoo disponují důmyslným Light systémem v podobě hvězdného nebe, osvícením pod lavicemi a rohového světla. Za pomoci kontrolního panelu nebo dálkového ovládání můžete regulovat intenzitu a barvu osvětlení odděleně. Hvězdné nebe napomáhá navodit uvolňující atmosféru a příjemné relaxační prostředí.

Kamenná stěna

Nedílnou součástí interiéru saun Espoo je ručně vykládaný kultivovaný kámen, dodávaných ve třech provedení. Kámen byl zvolen jako tradiční přírodní prvek, který vždy s dřevem vytváří velmi příjemné a hřejivé prostředí. Kamenné stěny jsou velmi pečlivě zbroušeny, tak aby byly bezpečné na dotek, neškrábaly a nepálily.

Výška sauny 1900 mm
Počet osob 1-2 osoby
Materiál Africká vrba (African Ayous/Abachi)
Provedení Africká vrba (African Ayous/Abachi)
Tloušťka skleněné stěny 10 mm
Tloušťka skleněných dveří 8 mm
Ovládací panel Dotykový panel
Hvězdné nebe Ano
Dálkové ovládání Ano
Audio systém Ano
Přírodní stěna Rome
Kamna od 3 Kw

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Dostupné rozměry

Stavební příprava k sauně Espoo Dice

    Cena již od 119 900 Kč bez DPH
    * konečná cena závisí na zvoleném provedení

    Poptávkový formulář