Domo Komfort Corner

Komfortní rohová sauna Domo Komfort Corner je ideální kombinací kvalitního lipového a smrkového dřeva, vysoce odolného kaleného skla a promyšleného vnitřního uspořádání. Komfort Corner je dokonalým řešením pro využití jakéhokoliv rohového prostoru.

Interiér Prestige

Jednoduchý interiér Comfort je klasikou, která nikdy neomrzí. Je zhotoven z kvalitního lipového dřeva, které vyniká svou odolností a tvarovou stálostí. Sauna disponuje ochrannou dřevěnou ohrádkou topidla, podlahovým roštem a rohovým osvětlením. Odvětrávání je zajištěno pomocí ventilačního otvoru.

Lavice

Trojice lavic v optimální hloubce 60cm zajistí maximální pohodlí pro ležení i sezení. Naprostou součástí interiéru jsou zádové opěrky, pohledová dřevěná mřížka mezi lavicemi a dvě podpěrky hlavy.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny2040 mm
Počet osob3-5 osob
Materiál interiérLipové dřevo
Materiál kabinySmrk masiv
OdvětráváníPosuvné
Tloušťka saunové stěny40 mm
Tloušťka skleněné stěny8 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelSoučástí kamen
Přírodní stěnaSkleněná
KamnaSentiotec 6kW
OhrádkaDřevená bezpečnostní ohrádka pro kamna
Rohové světloDřevené stínění
OpěrkaDřevená opěrka zad
Rohové světloDřevené stínění

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Nadstandardní výbava

  • Hudba Bluetooth +
   14 900 Kč
  • LED osvětlení Opěrky
   5 350 Kč
  • LED podsvícení Lavice
   3 350 Kč
  • LED osvětlení Stropu
   18 000 Kč

 • $ 100 /mo
 • - Kč bez DPH
 • Mám zájem
Stavební příprava k sauně Domo Komfort Corner Large

I am test text for Call to action.


Cena již od 104 990 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář