Domo Komfort

Domo Komfort je saunou mimořádné kvality od které můžete očekávat jednoduchost, eleganci a maximální pohodlí díky spojení masivní dřevěné konstrukce, skleněných prvků a sofistikovaného vnitřního uspořádání. Dodávána je ve dvou rozměrových variantách Small a Large.

Interiér Prestige

Nadčasový a zároveň elegantní vzhled interiéru z kvalitního lipového dřeva, které vyniká svou odolností a tvarovou stálostí řadí sauny Komfort k velmi oblíbeným saunám. Součástí interiéru je ochranná dřevěná ohrádka topidla, podlahový rošt a rohové osvětlení v příjemné intenzitě díky dřevěnému krytu. Odvětrávání je zajištěno pomocí ventilačního otvoru.

Lavice

Optimální rozložení tří lavic v hloubce 60cm zajistí maximální pohodlí pro ležení i sezení. Součástí interiéru jsou zádové opěrky, elegantně vyhlížející dřevěná mřížka mezi lavicemi a dvě podpěrky hlavy.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny2040 mm
Počet osob3-4 osoby
Materiál interiérLipové dřevo
Materiál kabinySmrk masiv
OdvětráváníPosuvné
Tloušťka saunové stěny40 mm
Tloušťka skleněné stěny8 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelSoučástí kamen
Přírodní stěnaSkleněná
KamnaSentiotec 6kW
Ohrádka pro kamnaDřevená bezpečnostní
Rohové světloDřevené stínění
OpěrkaDřevená opěrka zad
Rohové světloDřevené stínění

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Nadstandardní výbava

  • Hudba Bluetooth +
   14 900 Kč
  • LED osvětlení Opěrky
   4 850 Kč
  • LED podsvícení Lavice
   2 850 Kč
  • LED osvětlení Stropu
   18 000 Kč

 • $ 100 /mo
 • - Kč bez DPH
 • Mám zájem
Stavební příprava k sauně Domo Komfort Large


Cena již od 98 990 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář