Domo Panorama

Typ Panorama je vysoce kvalitní finská sauna v nenáročných rozměrech. Sauna je vyrobena ze smrkového masivu. Elegantní vzhled dotváří široká střešní lišta. Interiér sauny je vyroben z lipového dřeva, které působí velmi elegantně. Vzdušnost dodávají skleněné části sauny, které vyrobeny z odolného, kaleného skla v čirém provedení.

Interiér Emotion

Elegantní a nadčasový design díky provedení a jemné, stejnoměrné struktuře lipového dřeva. Lípa je velmi ceněna pro své idální vlastnosti, jakými jsou velmi slabá tendence ke tvarovým deformacím a odolnosti proti popraskání. Součástí sauny Panorama je bezpečnostní dřevěná ohrádka kolem kamen, která zabrání případnému popálení, ventilace a podlahový rošt, který je taktéž vyroben z lipového dřeva.

Lavice

Tři prostorné lavice v hloubce 62cm vč. zádových opěrek zajistí maximální pohodlí a komfort. Stabilita horní lavice je zajištěna pomocí kovové podpěry, která je zároveň velmi elegantním doplňkem. Celkový dojem vzdušnosti umocní dřevěné zaslepení v podobě roštu ve středové části lavice. Součástí jsou dvě dřevěné podpěrky hlavy a ventilace.

ESG sklo

Součástí interiérů saun Domo jsou kvalitní ESG skleněné výplně o tloušťce 8mm, které saunám dodají nejen prostorovou vzdušnost, ale díky své odolnosti získané procesem kalení se významně podílí na dlouhé životnosti celé sauny. Kalená skla vynikají nejen zmíněnou odolností vůči teplotním změnám, ale při rozbití se rozpadají na malinké kousky, díky čemuž předchází riziku případného poranění.

Výška sauny2010 mm
Počet osob3-4 osoby
Materiál interiérLipové dřevo
Materiál kabinySmrk masiv
OdvětráváníPosuvné
Tloušťka saunové stěny64 mm
Tloušťka skleněné stěny8 mm
Tloušťka skleněných dveří8 mm
Ovládací panelSoučástí kamen
Přírodní stěnaSkleněná
KamnaSentiotec 6kW
OhrádkaDřevená bezpečnostní ohrádka pro kamna
Rohové světloDřevené stínění
OpěrkaDřevená opěrka zad
Rohové světloDřevené stínění

Prodloužená záruka na kamna 5 let

Topné těleso bylo vždy srdcem sauny, a proto věříme, že tato nedělitelná součást musí odpovídat té nejvyšší kvalitě. Vybíráme pro Vás kamna odpovídající velikosti sauny a jejím i Vaším potřebám.

Kontrola možnosti instalace do 48 hodin

Jakmile si saunu objednáte nebo poptáte, sami navrhnete termín, kdy Vás navštíví náš technik, aby zkontroloval stavební připravenost a technické detaily u Vás doma. Poté si určíte termín instalace sauny a my uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Servis 48 hodin

Jsme si vědomi, že mohou časem vzniknout drobné technické omezení ve funkčnosti sauny či topného tělesa. Díky uplatnění záruky Vám rádi poskytneme okamžitý servis či odbornou konzultaci.

Nadstandardní výbava

  • Hudba Bluetooth +
   14 900 Kč
  • LED osvětlení Opěrky
   4 850 Kč
  • LED podsvícení Lavice
   2 850 Kč
  • LED osvětlení Stropu
   18 000 Kč

 • $ 100 /mo
 • - Kč bez DPH
 • Mám zájem
Stavební příprava k sauně Domo Panorama Large


Cena již od 105 990 Kč bez DPH
* konečná cena závisí na zvoleném provedení

Poptávkový formulář