Vybavení saun Espoo

Kontrolní panel Touch Screen

Představte si, že chcete v sauně regulovat teplotu, osvětlení, změnit hudbu a musíte pro tyto úkony vycházet stále z příjemného prostředí sauny. Ano, takto je to u většiny saunových kabin, které mají ovládací panel připevněný na vnější stěnu sauny. Pro co největší a ničím nerušené pohodlí při saunování disponují sauny Espoo speciálním ovládacím panelem Touch Screen, který je umístěn uvnitř sauny a lze jej ovládat jak přímo na panelu tak za pomoci intuitivního dálkového ovládání. Díky ovládacímu systému máte pod kontrolou veškeré dění v sauně. Jak již bylo zmíněno, lze nastavit výši teploty, které je kontrolována termostatem.  V saunové kabině jsou tři světelné zóny, mezi které patří hvězdné nebe, osvětlení pod lavicemi a rohové osvětlení. Všechny tyto světla lze ovládat za pomoci kontrolního systému a to nezávisle na sobě. Součástí panelu je audio systém, díky kterému si můžete při saunování dopřát svou oblíbenou hudbu.

Kulturní kámen

Mezi základní přírodní materiály patří dřevo a kámen. Z tohoto důvodu je kámen nedílnou součástí saun Espoo. Saunování kromě zdravotních účinků má blahodárný vliv na lidskou psychiku. Během saunování, byste se měli cítit dobře, uvolněně a zkrátka relaxovat. Přírodní materiály slouží jako přirozený stimulant lidské psychiky a umějí navodit uklidňující atmosféru. Kámen se dodává ve třech provedení – Krystal, Rome a Cultured. Kámen je zbroušen, aby neškrábal a má výborné izolační vlastnosti a při doteku nepálí.

Osvětlení

Uvědomujeme si, že osvětlení má velkou účast na vytváření příjemně relaxačního prostředí. Z tohoto důvodu jsou v saunové kabině Espoo umístěny tři světelné zóny, které lze ovládat jednotlivě za pomoci kontrolního panelu.  Nejpříjemnější atmosféru umí naladit hvězdné nebe, které Vám připomene noční oblohu. Další osvětlení se nachází pod lavicemi a v rohu sauny. Světla lze mít zapnutá nezávisle na sobě.